Dwa mecze wciągu 4 dni

Dwa mecze wciągu  4 dni

Za nami dwa mecze naszej pierwszej drużyny, w minioną środę rozegraliśmy zaległy mecz z Gwiazdą Skrzyszów. Każda z drużyn miała swoje sytuacje ale niestety nie zamieniono je na bramki, mecz zakończył się wynikiem 0:0 . W dniu wczorajszym nasz zespół rozegrał mecz wyjazdowy z Granicą Ruptawa. Pomimo trudnego terenu udało nam się wyjść na prowadzenie, dwie bramki strzelił dla nas Artur Kuczera. Niestety nie udało się nam dowieźć wygranej do końca ,drużyna przeciwna zdołała strzelić bramkę kontaktową i w doliczonym czasie jeszcze wyrównać.

Przed nami kolejna walka o punkty 28.04 o godzinie 17:00 nasz zespół zmierzy się na własnym boisku z Naprzodem Czyżowice,drużyna gości powoli pnie się w tabeli punktowej dlatego będzie to ważny mecz dla naszego zespołu.

Zapraszamy w przyszłą sobotę, nie siedź w domu przyjdź na mecz